Restauracja The Olive w Sheraton Grand Krakow

Restauracja The Olive w hotelu Sheraton Grand w Krakowie serwuje autentyczną kuchnię  śródziemnomorską oraz polskie specjały. Usytuowana w atrium z przeszklonym  dachem restauracja The Olive gwarantuje niezwykłą atmosferę, którą kreują  przestrzeń, moc światła oraz wysokie, 12 metrowe drzewo.

Bazując na swoim bogatym doświadczeniu, Executive Chef Jacek Filipczyk odkrywa w Restauracji The Olive esencję każdego produktu i świeżość kuchni śródziemnomorskiej oraz otwiera wrota tu tradycjom polskich dań. Jego oryginalna interpretacja współczesnych dań w połączeniu zarówno z tradycyjnymi, jak i innowacyjnymi detalami, zaprasza do kulinarnej podróży w naszej restauracji. 

Niezależnie, czy oddajesz się świętowaniu z rodziną bądź przyjaciółmi, spotykasz się  z partnerami biznesowymi, spędzasz niedzielne południe na wyjątkowym brunchu lub świętujesz na romatycznej kolacji dla dwojga - nadzwyczajna kuchnia i oddana  obsługa gwarantują ekskluzywną i dekadencką ucztę kulinarną.

Restauracja The Olive miesci 200 osób. W Restauracji The Olive mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego Internetu.


Restauracja The Olive - Pierożki Tortellacci
Restauracja The Olive - Ciasto z młodej marchewki i migdałów

The Olive Restaurant

Powiśle 7KrakówPL

+48126621660 Hours of Operation

Hours of Operation
Zamknij
  • Monday - Friday (breakfast) 6:30 am - 10:30 am
  • Monday - Friday (lunch) 12:00 - 4:00 pm
  • Monday - Friday (diner) 6:00 pm - 10:30 pm
  • Saturday - Sunday 7:00 am – 11:00 am
Rezerwacje